Dowody od uczniów dr Joe

Sukces swojej pracy mierzy wynikami, które osiąga… pozytywnymi zmianami, które te unikalne metody wnoszą do życia jego uczniów!

Na tej stronie znajdziesz zbiór niesamowitych, prawdziwych historii! Transformacje te zdarzają się ludziom, którzy regularnie „wykonują pracę”, co oznacza, że ​​regularnie medytują i stosują nauki dr Joe w ich życiu.

Na warsztatach „Advanced Workshop” w Bonn w 2017 roku dr Joe zaprosił Ritę na scenę, aby opowiedziała o uzdrowieniu, którego doświadczyła w ciągu tygodnia. Rita miała do czynienia z następstwem operacji i chemioterapii w leczeniu raka piersi. Już po kilku dniach była zachwycona, widząc, że jej zmiany goją się bardzo szybko, odzyskała ruchomość w sparaliżowanym ramieniu, a także odkryła, że odrastają jej brwi i rzęsy.

Dr Joe rozmawiał z grupą o tych „cudach”, które miały miejsce, ponieważ Rita zmieniła sposób, w jaki się czuła i myślała, stając się silniejszą niż jej diagnoza.

W 2017 r., po latach pogarszających się objawów neurologicznych prawdopodobnie spowodowanych nieleczonym uszkodzeniem kręgosłupa u Nancy zdiagnozowano zwężenie szyjki macicy. Została poddana laminektomii na C3, C4, C5, C6 i C7, ale operacja spowodowała, że Nancy obudziła się z porażeniem czterokończynowym. Córka Nancy i 2-miesięczny wnuk pomogli jej podjąć stanowczą decyzję by żyć, leczyć i uczyć się chodzić ponownie.

W kółko słuchała audiobooków dr Joe i filmów na YouTube, oglądała nowatorski warsztaty „Progressive online workshop” i codziennie ćwiczyła medytacje. Zanim wzięła udział w swoim pierwszym wydarzeniu na żywo w Portland, chodziła bez niczyjej pomocy – w pełni sprawna i całkowicie radosna.

Loredana urodziła się głucha na jedno ucho. Lekarze poinformowali ją, że jej nerw słuchowy został uszkodzony w macicy i że nie ma szans na odzyskanie słuchu.

Po przeczytaniu jednej z książek dr Joe przekonała się, że stan ten można odwrócić, i opowiada o tym, jak odzyskała w pełni słuch.

Salah rozpoczął warsztaty na Malcie „Malta retreat” z bardzo słabą nadzieją, ale ostatecznie wyleczył 26-letni stan charakteryzujący się bólem nóg, kołataniem serca, wysokim ciśnieniem krwi, dezorientacją i destrukcyjnym lękiem przed tymi objawami.

15 lat temu u Victorii zdiagnozowano chorobę Crohna, która powoduje poważne problemy z trawieniem i wypróżnianiem. Potem lekarz przepisał torebkę do kolostomii… w tym samym czasie wydano film „What the Bleep Do We Know” – „Co my tak naprawdę wiemy?”, a Victoria nagle poczuła nadzieję, że może siebie wyleczyć. Całkowicie zmieniła swoje życie i uleczyła siebie, eliminując ze swojego życia wszystko to, co może wywołać nawrót objawów.

Ale w końcu chciała żyć dalej – wyszła za mąż, mieli dziecko. Kiedy jej córka miała 10 miesięcy, Victoria poszła do szpitala z problemami zagrażającymi życiu. Przeżyła, a potem zaczęła od nowa… jeszcze raz. Tym razem zagłębiła się w książki i medytacje dr Joe.

Natalia opisuje, w jaki sposób medytacja pomaga jej uczyć się o sobie, kochać siebie i znajdować nowy poziom wdzięczności za stresujące dzieciństwo.

Liska opowiada o tym, jak wyleczyła się z raka piersi.

Matthais zrobił swój film „Mind Movie” z wielką starannością i skupieniem na tydzień przed uczestnictwem w jego pierwszych warsztatach „Advanced Week Long Retreat”. Był zachwycony, widząc, że sceny z filmu „Mind Movie” wydarzyły się w pewien sposób podczas tygodnia warsztatów.

Dwie cudowne historie, o tym, że niemożliwe staje się… możliwe!

Jessica zmagała się z depresją, ale jej sytuacja nie była krytyczna, dopóki jej ojciec i brat nie popełnili samobójstwa w tym samym roku. Sama rozważała samobójstwo, ale zamiast tego próbowała leków przeciwdepresyjnych i poradnictwa specjalistów. Znajoma powiedziała jej o dr Joe, a ona natychmiast ukończyła warsztaty „Intensive and Progressive Workshops”, zanim wzięła udział w tygodniowym odosobnieniu „Week Long Advanced Retreat” w Berlinie. Zakochała się w medytacji – i życiu – zakłada organizację non-profit na cześć swojego brata Justina, o nazwie „Just In Time to Save a Life”.

Przez lata słuch Cherie pogarszał się… dopóki nie zaczęła studiować pracy doktora Joe i ćwiczyć medytacje.

Christine została zaproszona na scenę podczas warsztatów na Malcie „Malta Retreat”, aby opowiedzieć swoją historię: Christine nie pamięta, jak to jest czuć się zdrową, ponieważ miała około 6 lat. 5 lat temu zachorowała na wirus zwany przewlekłym półpaścem, a Christine stała się wrażliwa w bólu na swoje otoczenie. Ta wrażliwość sprawiła, że udział w wydarzeniu dr Joe był szczególnie trudny… ale pokonała swoje objawy i poszła na całość, znajdując ulgę i nową nadzieję na lepsze życie.

W 2017 roku u Dawn zdiagnozowano raka jelita grubego, który dawał przerzuty do wątroby. Przeszła operację usunięcia guza, a także wstawiono jej stomię. Dawn miała wtedy 6 chemioterapii, a także operację usunięcia części wątroby. Nastąpiły kolejne dawki chemioterapii, a rok później wydawała się, że wystąpiła remisja choroby. Ale ponieważ liczba jej markerów raka stale rosła, Dawn wykonała rezonans magnetyczny i odkryli rakowe zmiany w jej wątrobie i otrzewnej brzucha. Następnie postanowiła spróbować medytacji i wyruszyła w uzdrawiającą podróż, łącząc codzienną medytację z minimalnymi dawkami chemioterapii. Poprzez medytację i naukę pracy doktora Joe odkryła podstawowe myśli, które doprowadziły do ​​choroby.

Brian ma ekstremalne osłabienie mięśni i miał trudności w oddychaniu w przeszłości. Zaczął medytować z doktorem Joe około 15 miesięcy temu, w wyniku czego zaczął doświadczać wzmocnienia swojej siły i poprawienia mobilności. Złożył wniosek o stypendium „Give to Give”, aby wziąć udział w ćwiczeniach na Majorce „Advanced Week Long Retreat”. Po jednej z medytacyjnych sesji „Coherence Healing” podczas odosobnienia Brian odzyskał trochę mobilności i siły w swoich ramionach.

Marilyn przez większość swojego życia borykała się z kilkoma głównymi problemami zdrowotnymi: niedoborem odporności (lub IgG), depresją i alergiami. Leki nie pomogły jej, a jej stan pogarszał się z biegiem lat. Początkowo medytacja też jej nie pomogła, ale zaczęła medytować ponownie po zapoznaniu się z pracą dr Joe i przeczytaniu „You Are the Placebo”. Uczestniczyła w warsztatach „Advanced Retreat” w 2017 roku i brała udział w sesji „Coherence Healing” jako uzdrowicielka, z doskonałymi wynikami. Kiedy wróciła do domu, nadal miała wiele do zrobienia, ale wytrwała… i teraz pomaga zmienić życie innych osób. UWAGA: Marilyn wspomina, że jest zaangażowana w społeczność „Deer Healing” – uczestnicy rekolekcji dr Joe utworzyli wiele grup uzdrawiających w ciągu ostatnich 2 lat. Spotykają się online (a czasem osobiście), aby uczestniczyć w grupowych uzdrowieniach osób. Doskonalą umiejętności, a w niektórych przypadkach osiągają niesamowite rezultaty.

Nancy miała zakrzep krwi w nodze, który przeniósł się do płuc. Musiała być hospitalizowana, aby rozpuścić zakrzep. Po poinformowaniu lekarzy, że w jej rodzinie występowały problemy związane z zakrzepami krwi („czynnik 5”), powiedzieli, że musi przyjmować leki rozrzedzające krew przez resztę życia. Zaczęła medytować regularnie, a także uczestniczyła w czerwcowych tygodniowych warsztatach „Week Long Retreats” w Cancun i Toronto. Po dwóch spotkaniach ponownie przebadano jej krew, a lekarze nie mogli znaleźć dowodów na zaburzenia krwi.

Po wzięciu udziału w warsztatach postępowych i zastosowaniu technik oddychania i medytacji doktora Joe, Jeff mógł całkowicie przestać brać leki przepisane na niskie ciśnienie krwi, niski poziom energii i depresję.

Po latach radzenia sobie z pogarszającymi się problemami autoimmunologicznymi Kimberly w końcu zdała sobie sprawę, że jej problemy mogą wynikać z nieszczelnych implantów piersi. Usunęła je, ale nadal miała wrażliwość na jedzenie. Kimberly dowiedziała się o koherencji serca i pracach doktora Joe… wyruszając w podróż aby stać się ucieleśnieniem zdrowia i dobrego samopoczucia.

… są również setki innych dowodów!