Kompletny 8-tygodniowy kurs

z dr Joe Dispenzą.

 

Rozpocznij twoją podróż teraz…

Rozpocznij podróż swojego życia i stwórz nową rzeczywistość!

Teraz w specjalnej cenie - przez krótki czas:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

W tym 8-tygodniowym kursie dostaniesz krok po kroku:

Wszystkie praktyczne narzędzia, których potrzebujesz, aby skutecznie zmienić swoje życie i utrzymać zdrowy umysł i ciało.
Klucze, które pozwalają ci otworzyć przepływ życia i w ten sposób ustawić cię na drodze do nowej przyszłości.
Instrukcje, jak połączyć się z wyższymi energiami i w ten sposób wybrać potencjalne realia i stworzyć nową przyszłość.

W tym naukowo opartym, 8-tygodniowym programie online dowiesz się, jak wybrać dokładnie tą rzeczywistość i przyszłość, której pragniesz dla swojego życia! Z potężnymi ćwiczeniami, medytacjami i dogłębnymi narzędziami do szkolenia świadomości, nauczysz się, ze szczegółowymi instrukcjami, jak uzyskać dostęp do nieskończonej liczby wymiarów i potencjalnych realiów. Doświadczyć różnic pomiędzy sferą materii a polem energii w swoim własnym ciele!

Wcześniej treść tego kursu była zarezerwowana dla uczestników warsztatów zaawansowanych Joe Dispenzy. Teraz możesz uzyskać dostęp do tej samej wiedzy online.

  • Kurs jest z polskimi napisami PL lub z polskim lektoremPL
  • 3 medytacje są w języku polskim bez angielskiego w tle.PL
  • Dostępne są również oryginalne medytacje w języku angielskim.
  • Duża część treści tego kursu była wcześniej zarezerwowana dla uczestników Warsztatów Zaawansowanych.
  • Niektóre z filmów nadawanych w tym kursie online są nagrywane podczas warsztatów zaawansowanych.
  • Teraz możesz doświadczyć Joe Dispenzy i uczyć się z jego nowych i udanych technik z zacisza domowego kącika.

„Making your Mind Matter” Niech Twój umysł się liczy – Nowe życie w 8 tygodni.

W tym ekscytującym kursie online, „Making your Mind Matter”, autor bestsellerów New York Timesa, dr. Joe Dispenza jesteś świadomy swojej nieodłącznej mocy, dzięki której możesz zmienić każdy aspekt swojego życia – od najmniejszego poziomu komórkowego do swojego planu życia. Czy wiesz już o pracy Joego? Wtedy nie będziesz zaskoczony, że ten program jest pełen dowodów naukowych. Opierając się na przykładach z własnej pracy Joego z tysiącami ludzi, wyjaśnia moc kwantowego wszechświata w sposób łatwo zrozumiały jak żaden inny. Obejmuje on wszystko, od neuroplastyczności po różnice pomiędzy sferą materii a światem energii i wyjaśnia, w jaki sposób mamy dostęp do nieskończonej liczby wymiarów, z których każdy zawiera inną potencjalną rzeczywistość. Kiedy już opanujesz tę wiedzę, możesz wybrać, jakiej rzeczywistości chcesz. Dokładnie – możesz wybrać swoją obecną rzeczywistość i swoją przyszłość. Możesz uzdrawiać to, co wymaga uzdrowienia, równowagi, zmieniać swoje życie tam, gdzie jest to potrzebne i tworzyć rzeczywistość swoich marzeń.
W tym programie składającym się z wykładów i zaawansowanych, postępowych warsztatów, dr Joe Dispenza twoje oczy za to, jak możesz oderwać się od nawyków i zachowań, które rządzą twoim życiem. Dzięki zastosowaniu naukowo sprawdzonych technik, możesz zmienić swoją wizję, swoje działania, a nawet swoje geny, aby pomóc sobie – zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie. Prowadzone ćwiczenia pisarskie i medytacje pomogą Ci wdrożyć teorię w życie i stworzyć przyszłość, której naprawdę chcesz, dając Ci dostęp do pola kwantowego.
Mamy nadzieję, że dołączysz do nas w tej podróży w nieznane.

Ta specjalna cena będzie ważna do 5.7.2020!

Unikalna oferta

197 € zamiast
 499.00 €

Uzyskaj nieograniczony dostęp!

Teraz również w 4

komfortowych

ratach po 49,50 €.

ROZDZIAŁ 1: Zrozumienie siły umysłu
W tej pierwszej lekcji Joe wprowadza cię w relację pomiędzy twoim umysłem, twoim ciałem i twoim przeznaczeniem oraz wyjaśnia wpływ zarówno negatywnych jak i pozytywnych nawyków. Wiąże emocje i myśli z tym, co dzieje się w twoim codziennym życiu. Pomaga ci dostrzec, że nie tylko stworzyłeś swoją obecną rzeczywistość, ale również masz możliwość jej zmiany. Masz moc, by wnieść do swojego życia zdrowie, obfitość, wolność, radość i wiele więcej.
ROZDZIAŁ 2: Stwórz nowy model możliwości
Czy żyjesz w przeszłości? W tych filmach Joe pokazuje, jaki wpływ mają oczekiwania i nieznane na rzeczywistość i wyjaśnia, że mogą one pomóc ci żyć w stanie przetrwania lub w stanie stworzenia. Daje ci dostęp do narzędzi, które pomogą ci żyć w teraźniejszości, uspokoją twój stres i uświadomią sobie, jak twoje myśli wpływają na rozwój twojego życia. A przede wszystkim pomaga ci skoncentrować się na tworzeniu życia, które chciałbyś mieć.
ROZDZIAŁ 3: Sztuka zmiany umysłu
W tej lekcji, Joe zagłębia się w badania naukowe, które wspierają pracę, którą będziesz wykonywał w trakcie całego programu. Kiedy skończysz z tymi filmami, będziesz miał wysoki poziom zrozumienia, jak działa mózg – jak może się zmienić i jak to może pomóc Ci stworzyć nową rzeczywistość. Poznasz również różnicę pomiędzy modelem rzeczywistości Newtona a modelem kwantowym, różnicę, która oddaje moc z powrotem w twoje własne ręce.
ROZDZIAŁ 4: Przekształć swoje przeznaczenie: Zmiana wzorca fal mózgowych, zmiana życia
W tej pouczającej lekcji dowiesz się, jak rozwija się mózg i jak przetwarza informacje, w tym emocje i doświadczenia. Zrozumienie różnicy między świadomym umysłem a podświadomym umysłem, wraz z tym, jak mózg reaguje na stres, stawia cię w dobrej pozycji do przejęcia kontroli nad swoją przyszłością.
ROZDZIAŁ 5: Władza nad materią: przyciągnąć cię do nowego życia z magnetyzmem.
Aby zmienić swoje życie, musisz najpierw zdać sobie sprawę z tego, co nie działa i co podkreśla status quo. większą rzeczywistość.
ROZDZIAŁ 6: Poddanie się teraźniejszości
W tej ciężkiej lekcji Joe pomaga ci odłożyć na bok twoje ego – zostawiając za sobą przestrzeń, czas i inne fizyczne ograniczenia – dzięki czemu możesz wykorzystać nieograniczone możliwości, do których masz dostęp. Z inspirującymi historiami i kojącymi medytacjami, posuwasz się naprzód w dążeniu do stworzenia swojego przeznaczenia.
ROZDZIAŁ 7: Samouzdrowienie i przebudzenie: Historia i badania Joego

Po straszliwym wypadku, Joe wrócił do zdrowia metodami, nad którymi pracowałeś. Usłyszysz jego historię i dowiesz się o początkach praktyki, którą prowadzi Cię w tym kursie – łącznie z inspirującymi badaniami naukowymi, które go wspierają!

ROZDZIAŁ 8: Zostaw Labirynt: Podróż duszy do samowiedzy
W tej ostatniej lekcji Joe przenosi cię na nowy poziom całości i zachęca do trzymania się ćwiczeń, które wykonałeś. Pomaga ci zobaczyć jak potężny może być ten proces i prowadzi cię przez ostatnią medytację, aby pobłogosławić twoje ośrodki energetyczne i zainspirować do uzdrowienia.

Specjalna cena do 5.7.2020!

Teraz również w 4

komfortowych

ratach po

49,50 €.

Uzyskaj nieograniczony dostęp!

Twój wyjątkowy pakiet bezkonkurencyjny:

Szkolenie Online
Wartość
W zestawie
8-tygodniowy kurs "Making Your Mind Matter" - dr Joe Dispenza
€ 299
Prowadzone ćwiczenia pisemne i potężne medytacje pomogą ci poddać ego i nauczyć się tworzyć przyszłość, której naprawdę chcesz, stukając w pole kwantowe.
€ 99
Wersje audio - wszystkie filmy wideo w formie książki audio do pobrania.
€ 89
Podręcznik z ćwiczeniami praktycznymi i streszczeniami każdej lekcji.
€ 39
Bonus - wgląd w naukę o świadomości - Bruce Lipton
€ 49
Bonus - Wykorzystanie mądrości serca - Gregg Braden
€ 49
Bonus - osiąganie stanów przepływu przez wykorzystanie pola kwantowego - Joe Dispenza
€ 25
Bonus - wgląd w przełamywanie nawyku bycia sobą - Joe Dispenza
€ 25
Bonus - Przekształcenie wiedzy w energię - Joe Dispenza
€ 49
Bonus - 6 filarów aby uzdrowić samego siebie - Wywiad między Tracy Reid i Deepak Chopra
€ 38
Bonus - Narzędzia szamanów do połączenia się z rzeką życia - Alberto Villoldo
€ 38
Wartość całkowita
799€
zamiast
499€
Cena specjalna
197€

Ta specjalna cena obowiązuje do 5.7.2020!

Unikalna oferta

197 € zamiast 

499.00 €

Uzyskaj nieograniczony dostęp!

Teraz również w 4 komfortowych ratach po 49,50 €.

14 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy!

Po prostu sprawdź to i przetestuj kurs! Jeśli coś Ci się nie podoba, po prostu wyślij do nas wiadomość e-mail, a natychmiast otrzymasz pełną kwotę z powrotem!

W przypadku małego budżetu: wygodna spłata ratalna.

Pobierz pakiet teraz i zapłać wygodnie w 4 małych ratach!

Często zadawane pytania

1. Co zawiera program? ➡ kliknij

Program 8-tygodniowy rozpoczyna się 6.7.2020. W tym prowadzonym programie, pełnym szczegółowych instrukcji, dowodów, doświadczeń i metod, dr Joe prowadzi cię krok po kroku przez proces zmiany. Dzięki tym instrukcjom wideo i audio oraz wspaniałym medytacjom jesteśmy pewni, że nauczysz się, jak odpuścić swoje lęki i negatywne myśli, i zacznij tworzyć swoją nową teraźniejszość i przyszłość. Program zawiera ponad 12 godzin materiału, a także filmy bonusowe.

2. W jakim języku są materiały? ➡ kliknij
Program jest dostępny jednocześnie w języku polskim (zsynchronizowanym), a także w języku angielskim (z polskimi napisami), dzięki czemu każdy może cieszyć się nim bez obciążenia barierą językową.  Obie wersje są dostępne.
3. Kiedy zaczyna się kurs? ➡ kliknij

W poniedziałek 6.7.2020 zaczynamy od pierwszej lekcji. Następnie co tydzień będzie publikowana jedna lekcja przez 8 tygodni.

4. Czy mogę oglądać, kiedy chcę? ➡ kliknij

Tak, możesz uzyskać do nich dostęp w dowolnym momencie, pracować we własnym tempie i powtarzać w dowolnym momencie.

5. Czy materiały są dostępne na zawsze? ➡kliknij
Tak, lekcje są dostępne na stałe od momentu ich opublikowania. Możesz więc uzyskać do nich dostęp w dowolnym momencie, pracować we własnym tempie i powtarzać w dowolnym momencie.
6. Zapłaciłem przelewem bankowym - co teraz? ➡ kliknij
Po dokonaniu transakcji za pośrednictwem systemu otrzymasz wiadomość e-mail z danymi do logowania, a potwierdzenie zostanie wysłane przez Elopage.com (wykonane automatycznie, bez potrzeby wysyłania potwierdzenia). Może to potrwać nawet do 5 dni roboczych – do momentu dokonania płatności między bankami, to zależy od twojego banku.

Tutaj można znaleźć film instruktażowy jak kupić kurs

Specjalna cena do 5.7.2020!

Teraz również w 4

komfortowych ratach

po 49,50 €.

Uzyskaj nieograniczony dostęp!

Teraz w specjalnej cenie - przez krótki czas:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Ile dokładnie godzin materiału?

 

  • Wykłady: > 9 godzin materiału
  • 3 medytacje: > 2  godziny materiału
  • 4 filmiki szkolenie online: > 1 godzina materiał
  • Wideoklipy z bonusu: > 4 godziny materiału

„Nie możemy stworzyć nowej przyszłości dla siebie tak długo, jak długo żyjemy w przeszłości. To po prostu niemożliwe.”

Dr Joe Dispenza

Dr Joe Dispenza

Pasją dr Joe jest łączenie najnowszych odkryć z dziedziny neuronauki, epigenetyki i fizyki kwantowej w celu poznania nauki stojącej za spontanicznymi remisjami. Wykorzystuje tę wiedzę, aby nauczyć ludzi, jak uzdrowić swoje ciała z problemów zdrowotnych, dokonać znaczących zmian w swoim życiu i rozwijać swoją świadomość.
Od 2010 roku współpracuje z naukowcami i uniwersytetami, aby przeprowadzić szereg badań nad wpływem medytacji na mózg i ciało. Podczas jego zaawansowanych odosobnień na całym świecie, jego zespół zebrał ponad 12 000 skanów mózgu (ilościowe QEEG) i 8 000 pomiarów zmienności rytmu serca (HRV), próbując skorelować efekty, jakie wywierają utrzymujące się podwyższone emocje i samoregulacja mają wpływ na funkcjonowanie serca i mózgu, odpowiedź immunologiczną i ogólne zdrowie umysłu i ciała. On i jego zespół badali również ekspresję genów, regulację białek, odpowiedź immunologiczną, zmiany neuroprzekaźników, długość telomerów i zmiany w bioaktywnych komórkowych cząstkach metabolicznych zarówno u początkujących, jak i zaawansowanych medytujących. Autor bestsellerów New York Timesa, badacz, wykładowca i konsultant korporacyjny, którego badania doprowadziły do opracowania praktycznej formuły, która pomaga ludziom zmienić radykalnie ich życie.

Dr Joe Dispenza

Pasją dr Joe jest łączenie najnowszych odkryć z dziedziny neuronauki, epigenetyki i fizyki kwantowej w celu poznania nauki stojącej za spontanicznymi remisjami. Wykorzystuje tę wiedzę, aby nauczyć ludzi, jak uzdrowić swoje ciała z problemów zdrowotnych, dokonać znaczących zmian w swoim życiu i rozwijać swoją świadomość.
Od 2010 roku współpracuje z naukowcami i uniwersytetami, aby przeprowadzić szereg badań nad wpływem medytacji na mózg i ciało. Podczas jego zaawansowanych odosobnień na całym świecie, jego zespół zebrał ponad 12 000 skanów mózgu (ilościowe QEEG) i 8 000 pomiarów zmienności rytmu serca (HRV), próbując skorelować efekty, jakie wywierają utrzymujące się podwyższone emocje i samoregulacja mają wpływ na funkcjonowanie serca i mózgu, odpowiedź immunologiczną i ogólne zdrowie umysłu i ciała. On i jego zespół badali również ekspresję genów, regulację białek, odpowiedź immunologiczną, zmiany neuroprzekaźników, długość telomerów i zmiany w bioaktywnych komórkowych cząstkach metabolicznych zarówno u początkujących, jak i zaawansowanych medytujących. Autor bestsellerów New York Timesa, badacz, wykładowca i konsultant korporacyjny, którego badania doprowadziły do opracowania praktycznej formuły, która pomaga ludziom zmienić radykalnie ich życie.